Scroll Top

Odkryj Świat Elegancji i Tradycji z Nowym Brandem w Naszym Portfolio – Chris-Craft!

Mamy niesamowitą przyjemność ogłosić, że nasze portfolio właśnie powiększyło się o kolejny, niezwykły brand – amerykańską stocznię Chris Craft! To wydarzenie, które zapowiada nową erę w naszej ofercie i otwiera drzwi do świata pełnego prestiżu, elegancji i niezapomnianych przygód na wodzie.

Łodzie Chris-Craft, zbudowane z tej samej pasji i oddania, jakie towarzyszyły im 149 lat temu, wciąż zachwycają entuzjastów łodzi na całym świecie. Czy to otwarty dziób idealny na towarzyskie spotkania, czy też większy cruiser z komfortową kabiną na dłuższe wycieczki – każdy centymetr każdej łodzi jest starannie przemyślany.

Pierwszymi modelami, które będą miały swoją premierę w naszym porcie są Launch 28GT i 31 GT! To niezwykła okazja, by poznać perfekcyjne połączenie tradycji i innowacyjności, które charakteryzuje łodzie Chris-Craft.

Historia stoczni sięga czasów założyciela, Christophera Columbusa Smitha, który żywił miłość do drewna, tworząc najwspanialsze łodzie, które zdobiły morza. Dziedzictwo łodzi Chris-Craft trwa dziś, projektowane, inżyniowane i budowane zgodnie z tymi samymi standardami, używając tylko najwyższej jakości drewna. Zatrudniamy wybitnych stolarzy, cieśli, stolarzy meblowych i artystów, ekspertów w budowie łodzi, którzy posługują się swoją wiedzą przez dziesięciolecia.

Zapraszamy Cię do odkrywania świata Chris-Craft razem z nami! To więcej niż łodzie – to sposób na życie, który łączy w sobie luksus, tradycję i niepowtarzalne doświadczenia na wodzie. Dołącz do naszej podróży i zapewnij sobie dostęp do najwyższej jakości oraz niezapomnianych chwil na morzu czy jeziorach.