Scroll Top

Rozpocznij z nami sezon 2024! 17-19 Maj 2024!

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos ratione.

Zapraszamy na specjalne wydarzenie 2024!

Czy marzysz o nowej łodzi, która umożliwi Ci pełne wykorzystanie uroków wodnego życia? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Serdecznie zapraszamy na otwarcie sezonu 2024 w Rydzewie, gdzie będziecie mieli okazję bliżej poznać markę Parker na specjalnych targach łodzi Parker Boats.

To niezwykła okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z szeroką gamą modeli łodzi Parker, takich jak Parker Sorrento, Parker Monaco 110, Parker 800 Cruiser, Parker 760 Quest, oraz wiele innych. Bez względu na to, czy poszukujesz szybkiej łodzi na weekendowe wypady, czy też łodzi idealnej do swobodnego wędkowania, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Rezerwując już dziś swoje miejsce na wydarzeniu, gwarantujesz sobie możliwość testowania wszystkich dostępnych łodzi podczas targów. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz i zapewnij sobie wyjątkową okazję do znalezienia idealnej łodzi dla siebie.

Rozpocznij z nami sezon i czerp pełnię przyjemności z życia na wodzie!

📲 Więcej szczegółów udzieli Łukasz Osiński pod numerem telefonu: 885 223 233.