fbpx
 

CZARTERY

Z 15 nowymi łodziami motorowymi tworzymy największa motorowodną flotę czarterową w Polsce. Nasze bazy znajdują się w Mikołajkach, Rydzewie, Giżycku, Trójmieście i nad Zegrzem k. Warszawy.

SZKOLENIA

Organizujemy na Mazurach kursy Polskiego Związku Motorowodnego i egzaminy na patenty i licencje motorowodne. Zajęcia teoretyczne odbywają się w naszej bazie w Mikołajkach, natomiast zajęcia praktycznie na naszych nowych łodziach o mocy min. 150 KM.

EVENTY

Organizujemy grupowe wyprawy na skuterach wodnych po całej Polsce )oraz kilka tras w Europie), a także motorowodne i szkoleniowe eventy firmowe oraz rajdy 4×4 na Mazurach.

SERWIS

Prowadzimy autoryzowany serwis takich marek, jak Bayliner, Parker, Uttern, Galeon, Mercury MerCruiser, Volvo Penta, Sea-Doo, Can-Am, Simrad, Lowrance, Fusion czy MotorGuide. Posiadamy wielostanowiskowe hale serwisowe w dwóch lokalizacjach i 20 lat doświadczenia.

Sprzedaż łodzi nowych

BOWRIDERY

Bowridery są szczególnie popularne wśród osób uprawiających sporty wodne. Do dyspozycji załogi pozostaje odsłonięta, duża platforma kąpielowa, dzięki czemu kąpanie się w jeziorze oraz wchodzenie i schodzenie z łodzi w czasie cumowania rufą do kei staje się wyjątkowo łatwe i dostępne. Przestronny pokład pomieści nawet 10 osób.

ŁODZIE KABINOWE

Łodzie kabinowe największą popularność zdobyły wśród rodzin z dziećmi. Niewielka kabina pozwala odpocząć oraz schować się przed wiatrem i deszczem, jak również przenocować przez kilka dni. Modele z silnikami zaburtowymi umożliwiają dopływanie na plażę i nocowanie na dziko, natomiast modele z silnikiem stacjonarnym gwarantują wygodne wchodzenie i schodzenie z łodzi.

ROZWAŻASZ ZAKUP JACHTU?

Kup jacht i zarabiaj na jego czarterze.
Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi usługi „Kup i Zarabiaj”.

Skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci naszą propozycję lokalizacji jachtu, autoryzowanego serwisu i zimowania.
Prześlemy też prognozowany przychód z czarterowania Twojej jednostki.

CZARTER? EVENT? ZAKUP?

Sprawdź nasze możliwości w zakresie czarterów, organizacji eventów oraz całorocznego serwisu.

Kompleksowo zaopiekujemy się Twoim jachtem, oferując postój przy naszych kejach rezydenckich w Rydzewie k. Giżycka, autoryzowany serwis oraz zimowanie, ubezpieczenie i transport łodzi.

Jesteś zainteresowany zakupem lub czarterem?

Masz dodatkowe pytania?

Chcesz umówić pływanie testowe?

Potrzebujesz finansowania?

skontaktuj się z nami

CO SĄDZĄ NASI KLIENCI

Baliśmy się z mężem posiadania własnej motorówki. Wydawało nam się to trudne, ale równocześnie chcieliśmy zapewnić dzieciom aktywny wypoczynek nad wodą. Dzięki pomocy Panów z Nautiki, wybraliśmy bardzo fajną łódkę, poprawiliśmy umiejętności motorowodne i z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon. Polecam!

Wybraliśmy jacht Bayliner VR6. Pływamy ze znajomymi, nawet w 8 osób. Szybka transakcja, profesjonalne doradztwo – byliśmy bardzo zadowoleni. 

Mój sprzęt od kilku lat serwisuję Nautica Boats Service. Skuter ma robiony przegląd po zakończeniu sezonu i przed rozpoczęciem kolejnego. Dziękuję za profesjonalną obsługę panowie!

Click here to add your own text