Sea-Doo Spark oferuje rozszerzoną, lekką i trwałą platformę, możliwość holowania oraz wyjątkową wygodę jazdy. Komfort użytkowania dodatkowo potęguje opcjonalny, ekskluzywny system iBR, czyli inteligentny hamulec i bieg wsteczny. Spark jest dostępny w wersji z miejscem dla dwóch osób. W podstawowym modelu znajdziemy kierownicę, siedzenie dla dwóch osób i wyświetlacz informacyjny. Za to opcjonalny pakiet Convenience Plus zawiera również BRP Audio (przenośny system audio), przedni schowek, oraz stopień do wychodzenia z wody.

Sea-Doo Spark 2up 60 – dlaczego warto go wybrać?

Główna zaleta to wyjątkowa łatwość prowadzenia i transportowania skutera Sea-Doo Spark. Cena tego modelu również jest bardzo przystępna i to przy niskich, ogólnych kosztach eksploatacji. Silnik ROTAX 900 ACE 60 km jest najoszczędniejszym silnikiem na rynku – zużywa jedynie 7,34 litra paliwa na godzinę. Oprócz tego cechuje się kompaktową, lekką strukturą i zapewnia natychmiastowe przyspieszenie.

Opinie o Sea-Doo Spark

Jakie są opinie o Sea-Doo Spark? Użytkownicy doceniają ten model za dobry przyrost mocy, oszczędność, małą wagę i niską cenę. To produkt, który sprawdzi się również w przypadku osób bez większego doświadczenia. Mała masa sprawia, że Spark doskonale nadaje się do holowania nawet mniejszym samochodem oraz do pływania po wodach śródlądzia. Wśród zalet tego skutera wodnego wymienia się także maksymalnie uproszczoną konstrukcję, która jest  niezwykle nowoczesna i ciekawa stylistycznie.