Dzielimy się naszą pasją!

Organizowanie szkoleń jest dla nas niezwykle istotne od samego początku działalności związanej ze sportami wodnymi. Wierzymy, że jako największe centrum motorowodne w Polsce, jesteśmy odpowiedzialni i zobligowani do kształtowania poprawnych zasad zachowania na wodzie i do przekazywania naszego doświadczenia kolejnym pokoleniom wodniaków.

Naszym nadrzędnym celem jest nauka podstaw bezpiecznego uprawiania motorowodniactwa. Każda osoba posiadająca patent może zabrać na łódź swoją rodzinę, dzieci czy znajomych, zaś my – organizując szkolenia – również odpowiadamy za ich bezpieczeństwo. Dlatego też stanowczo potępiamy wszelkie kilkugodzinne „pseudokursy” nastawione tylko i wyłącznie na zysk organizatorów.

Jeśli uznamy, że nauka bezpiecznego manewrowania zajmie Ci więcej czasu niż było przewidziane na kursie, wówczas bezpłatnie zaprosimy Cię na dowolną liczbę dodatkowych pływań i wykładów – aż się nauczysz – bo odpowiadamy za Ciebie!

Nasze kursy na patent sternika motorowodnego oraz licencję na holowania narciarza odbywają się na Mazurach (Mikołajki) i na jez. Zegrzyńskim (Zegrze/ Warszawa).