Scroll Top

Parker

SPEŁNIAJ MARZENIA.

Firma Parker, będąca filią AH Parker & Sons (GB ) Ltd, założonej w 1886 roku, działa w Polsce od początku lat 70′. Łodzie rekreacyjne, turystyczne i wędkarskie spełnią oczekiwania zarówno rodziny pragnącej oderwać się od zgiełku miasta i wyruszyć na przygodę z naturą, jak i grupy nastawionej na cel, emocje i bliski kontakt z wodą.

Aktualnie w ofercie Parker Mazury znajduje się ponad 20 łodzi motorowych, mających świetną opinię w branży, chwalonych w licznych artykułach w światowej prasie branżowej. Parkera wyróżnia jakość wykonania, dbałość o szczegóły, innowacyjność konstrukcji, elegancki skandynawski design, a przede wszystkim doskonałe właściwości nautyczne i bezpieczna obsługa.

KONSOLA CENTRALNA

Parker oferuje 3 modele posiadające otwarty pokład z konsolą ustawioną centralnie. We wszystkich wersjach występują kanapy w kształcie litery V, z możliwością ustawienia stołu lub uzyskania dodatkowego miejsca do opalania. W licznych bakistach znajdzie się miejsce na wszystkie niezbędne przedmioty, zaś tylna przestrzeń pokładu umożliwia kąpiele słoneczne. Dostępne 2 opcje zadaszenia w modelu 660 Open (T-top i hard top) oraz charakterystyczny kształt kadłuba powodują, że łodzie nabierają unikalnego charakteru, jednocześnie nie tracąc wspaniałych właściwości nautycznych. Dzięki wysokim burtom są niezwykle bezpieczne nawet w mało sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Clear Filters
Parker 660 Open
Parker 690 Sport

ŁODZIE OTWARTOPOKŁADOWE | BOWRIDERY

Modele Parker 630 Bow Rider i 690 Bow Rider dają możliwość swobodnej komunikacji po lewej stronie od sterówki. W obu łodziach występują na dziobie kanapy w kształcie litery V, z możliwością ustawienia stołu lub uzyskania dodatkowego miejsca do opalania. W licznych bakistach znajdzie się miejsce na wszystkie niezbędne przedmioty, zaś tylna przestrzeń pokładu umożliwia kąpiele słoneczne na platformach kąpielowych lub po prostu daje możliwość podziwiania morskich widoków.

Clear Filters
Parker 630 Bow Rider
Parker 690 Bow Rider

ŁODZIE KABINOWE | DAYCRUISERY

Zaletą łodzi kabinowych Parkera są przestronne kokpity, szerokie kanapy oraz stół sofa, które szybko i sprawnie można przemienić w wygodną platformę do opalania. Łodzie posiadają 2 lub 4 miejsca do spania w kabinie i otwartą konsolę sterowniczą, nadającą jej eleganckiego i sportowego charakteru. Są to jednostki przeznaczone w szczególności do weekendowych wypadów z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki unikalnemu projektowi łodzie zachwycają komfortem i bezpieczeństwem pływania nawet na wzburzonych wodach. Charakteryzują się bardzo stabilną pozycją na wodzie zarówno w czasie postoju, jak i w fazie dynamicznej.

Clear Filters
Parker Sorrento 100
Parker 630 Day Cruiser
Parker 690 Day Cruiser
Parker 780 Escape
Parker 800 Cruiser

ŁODZIE WEEKENDOWE | PILOTHOUSE’Y

Łodzie typu Weekend i Pilothouse to jednostki stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi oraz o wędkarzach. Oparte na sprawdzonych kadłubach zapewniają doskonałe możliwości nautyczne i pewność pływania, łączą styl i bezpieczeństwo, a dodatkowo dostarczają wspaniałych wrażeń. Łodzie posiadają zamykaną toaletę i modułową zabudowę kokpitu, którą można zaaranżować w zależności od potrzeb na wiele sposobów. Dziobowe, nawet 5-osobowe przestronne kabiny, mogą być wyposażone w kuchenkę, lodówkę, ogrzewanie oraz klimatyzację i zapewniają miejsce odpoczynku, gdy masz ochotę na relaks.

Clear Filters
Parker 660 Weekend
Parker 700 Pilothouse
Parker 760 Quest
Parker 790 Explorer
Parker 800 Weekend
Parker 920 Explorer MAX

JACHTY MOTOROWE

Modele serii Monaco, gdzie Parker jako jeden z pierwszych producentów w tej klasie łodzi zastosował napędy zaburtowe, zrobiły prawdziwą furorę na wszystkich rynkach świata: od Europy po USA, Japonię czy Australię. Ich znakomite walory zostały należycie docenione i uhonorowane wieloma nagrodami, m.in. prestiżową BOB Award 2018 w kategorii Najlepszy dla Rodziny. Jachty zostały opracowane we współpracy ze słynnym londyńskim biurem konstrukcyjnym Tony Castro, mają piękne i oryginalne linie kadłuba odbiegające od wielu podobnych konstrukcji. Możemy wybrać łódź cruiser lub model z obszernym flybridge’em, na którym można rozkoszować się relaksem przy pięknej, słonecznej pogodzie.

Clear Filters
Parker Monaco 110
Parker Monaco 110 Flybridge

Masz pytania?

Zadzwon lub napisz do nas – odpowiemy w ciagu godziny

Zadzwoń
do nas
Napisz
do nas