Scroll Top

Chris-Craft

Zaufaj tradycji

Od samego początku historii, Christopher Smith kształtował łodzie, które przemawiają do wyobraźni i zbudowane są z pasji. Chris-Craft nie tylko stał się ikoną kultury, ale również symbolem nowej wolności – wolności do odkrywania piękna czystych wód jezior lokalnych oraz odległych brzegów. Łodzie Chris- craft są nie tylko pojazdami, ale także manifestem wartości i korzyści, które ukształtowały naszą kulturę i sposób życia. Jest to historia, która wyznaczała standardy w romantycznej relacji Amerykanów z łodziami, a także zdefiniowała przyjemność płynięcia łodzią dla kolejnych pokoleń.

Chris-Craft dba o każdy detal, ponieważ jakość to nie tylko słowo – to misja. Łodzie są rzemieślniczym dziełem najlepszych stolarzy, cieśli i rzemieślników w branży. Dzięki temu, każda łódź, którą wytwarzają, jest niepowtarzalna i doskonała/

Dziś, z dumą kontynuują pasję i oddanie, tworząc łodzie Chris-Craft, które wciąż przemawiają do entuzjastów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy szukasz otwartej łodzi dziobowej idealnej na towarzyskie spotkania, czy większego cruiser-a z kabiną na długie wycieczki – każdy centymetr każdej łodzi, budowany jest ze staranną rozwagą i dopracowany pod każdym względem. Dołącz do naszej rodziny Chris-Craft i odkryj nieskończone możliwości, jakie niesie ze sobą pływanie z najlepszymi.

 Launch i Launch GT

Marka Chris-Craft jest synonimem stylu, dobrego smaku, doskonałego designu i najwyższej jakości rzemiosła, wszystko z klasycznym zacięciem. Posiadaj najlepsze w rzemiośle żeglarskim, gdzie każdy detal został wzięty pod uwagę, i dowiedz się, dlaczego Chris Craft są uznawane w całych USA i na świecie. Poznaj dwie linie z serii Open Bow.

Clear Filters
Chris-Craft Launch 27
Chris-Craft Launch 25 GT
Chris-Craft Launch 28 GT
Chris-Craft Launch 31 GT
Chris-Craft Launch 35 GT

Masz pytania?

Zadzwon lub napisz do nas – odpowiemy w ciagu godziny

Zadzwoń
do nas
Napisz
do nas