Scroll Top

BAYLINER

PŁYWAJ, ODKRYWAJ.

Bayliner to największy producent łodzi rekreacyjnych na świecie. Utworzony w 1957 roku, aktualnie posiada ponad 400 dealerów w niemal 70 krajach. Właścicielem Baylinera jest grupa Brunswick Marine, w skład której wchodzą takie marki jak Sea Ray, Uttern, Heyday, Quicksilver czy Mercury Mercruiser.

Cechą wyróżniającą łodzie Bayliner jest wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny – łodzie utrzymują znakomity stan przez wiele lat, co w połączeniu z 5-letnią gwarancją na silnik, zapewnia długoletnią przygodę na wodzie dla całej rodziny.

BOWRIDERY | SILNIK ZABURTOWY

Bowridery to wszechstronny typ łodzi, oferowany przez większość producentów. Charakteryzuje się mocno wciętym kadłubem w kształcie litery V, zapewniającym dobre właściwości nautyczne na falach, a także otwartym dziobem, dzięki czemu łódź pomieści nawet 10 osób. Wersje z silnikiem zaburtowym pozwalają na swobodne dopłynięcie do brzegu na płytkich akwenach oraz oferują znacznie więcej miejsca na bagaże w porównaniu do łodzi z silnikami stacjonarnymi.

Clear Filters
BAYLINER VR6 OE
BAYLINER VR5 OE
BAYLINER VR4 OE

BOWRIDERY | SILNIK STACJONARNY

Bowridery z silnikiem stacjonarnym są szczególnie popularne wśród osób uprawiających sporty wodne – schowany silnik ułatwia zamocowanie liny do holowania i umożliwia niezakłóconą obserwację narciarza. Do dyspozycji załogi pozostaje również odsłonięta, duża platforma kąpielowa, dzięki czemu kąpanie się oraz wchodzenie i schodzenie z łodzi w czasie cumowania rufą do kei staje się wyjątkowo łatwe i dostępne. Przestronny pokład pomieści nawet 10 osób.

Clear Filters
BAYLINER VR4 E
BAYLINER VR5 E
BAYLINER VR6 E

KABINOWE | SILNIK ZABURTOWY

Łodzie kabinowe największą popularność zdobyły wśród rodzin z dziećmi. Niewielka kabina (tzw. cuddy cabin) pozwala odpocząć oraz schować się przed wiatrem i deszczem, jak również przenocować przez kilka dni. Modele z silnikami zaburtowymi umożliwiają dopływanie na plażę i nocowanie na dziko, oferują również znacznie więcej miejsca do przechowywania bagażu niż modele z silnikiem stacjonarnym – do dyspozycji pozostaje bowiem ogromna komora silnikowa.

Clear Filters
BAYLINER VR5 CUDDY OE
BAYLINER VR6 CUDDY OE

KABINOWE | SILNIK STACJONARNY

Łodzie kabinowe z silnikiem stacjonarnym to prawdziwy klasyk motorowodniactwa – są niezwykle popularne w żegludze przybrzeżnej na wodach morskich. Kabina pozwala odpocząć oraz schować się przed wiatrem i deszczem, co jest szczególnie przydatne w czasie pływania z dziećmi, natomiast stacjonarny silnik zapewnia elegancki wygląd oraz – w porównaniu z silnikiem zaburtowym – ułatwia manewrowanie, cumowanie i wchodzenie na pokład.

Clear Filters
BAYLINER VR5 CUDDY E
BAYLINER VR6 CUDDY E
BAYLINER 742R
BAYLINER CIERA 8

Masz pytania?

Zadzwon lub napisz do nas – odpowiemy w ciagu godziny

Zadzwoń
do nas
Napisz
do nas